TUČEPI, Makarská Riviéra

Pobytové zájazdy > CHORVÁTSKO > TUČEPI, Makarská Riviéra

K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére patrí prímorské letovisko Tučepi. Pre turistov je príťažlivé najmä svojou polohou, pretože sa rozkladá na výbežkoch pohoria Biokova. Letovisko vyniká mimoriadne bohatou vegetáciou. Je známe vďaka svojej dlhej pláži, ktorá je tvorená z drobných obrázkov a z piesku. Pláž je lemovaná borovicovým porastom, ktorý vytvára potrebný tieň. Mesto Tučepi a jeho okolie ponúkajú turistom viacero možností pre absolvovanie príjemného výletu, na najvyšší vrch Biokova, sv. Jure. Z neďalekého Biokova je neopakovateľná scenéria na letoviská a priľahlé ostrovy. Pohorie Biokovo je správnou výzvou pre speleológov, alpinistov a pre všetkých tých, ktorí majú radi pešiu turistiku a pobyt v prírode. Gastronomická ponuka letoviska Tučepi je známa široko ďaleko. Môžete si tu vybrať medzi veľkými, pohodlnými reštauráciami a malými, malebnými hostincami („konobami“). Na zábavu v Tučepi slúžia diskotéky, tanečné terasy, návšteva divadla, vystúpenie miestneho folklóru. Mesto poskytuje veľmi vhodné podmienky pre odpočinok, ale aj zahnanie nudy, a je teda priam stvorené pre dovolenku.

UBYTOVANIE PENZIÓNY VESNA, ANKICA, BLAŽENKA

Poloha: ubytovacie zariadenia sa nachádzajú v druhej línii, vzdialenosť od pláže je 80 m. Od pláže ich delí hlavná cesta (hlavný ťah je odklonený na novopostavenú diaľnicu). Klienti všetkých ubytovacích zariadení spoločne využívajú jedáleň, ku ktorej patrí posedenie pri grile.

Apartmány 2 + 3, 2 + 2, 2+1 vybavené vlastnou kúpeľňou, sprchou, WC, balkónom, kuchynským kútom s riadom, chladničkou.

Izby 2 – 3 – 4 lôžkové vybavené vlastnou kúpeľňou, sprchou, WC, balkónom. Všetky izby majú spoločnú kuchynku s riadom a chladničku nachádzajúcu sa na chodbe.

Strava: Polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera v termoobaloch.

Pláž: rozsiahla, pozvoľne sa zvažujúca štrková pláž (okruhliaky) vhodná aj pre malé deti a neplavcov. Na pláži možnosť prenajatia slnečníkov, ležadiel za poplatok, pláž má sprchy. Nachádza sa 80 metrov od penziónov.

Doprava: Trasa vedie cez Maďarsko, Chorvátsko po diaľničných komunikáciách je zabezpečená luxusným zájazdovým autobusom zn. Mercedes. Autobus je vyvýšený a vybavený: klimatizácia, WC, tónované sklá, DVD prehrávač 2xLCD display, polohovateľné sedadlá, bezpečnostné pásy v autobuse  © 2019 by TORO-Production s.r.o.. Všetky práva vyhradené.